Друштво

Бесплатна провјера спремности возила за зиму у петак

Ауто – мото друштво Дервента и ове године у оквиру републичке кампање „Безбједна вожња у зимским условима“ организује бесплатну провјеру возила и то у петак, 14. новембра од 12 до 14 часова у кругу друштва.

Акција је превентивног карактера, без репресивних мјера, током које могуће провјерити вриједности расхладне течности, квалитет кочионе течности, дубине газећег слоја пнеуматика, свјетлосно -сигналних уређаја, пуњења акумулатора и плинске инсталације.

Превентивну кампању проводи Ауто – мото савез РС у сарадњи са министарствима саобраћаја и унутрашњих послова.

Related posts

Малишани учили о важности очувања здравља и животне средине

admin

Бадњак обасјао вјернике светлошћу вјере, наде и љубави

Derventski List

Дијелови града у сриједу без струје

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još