Спорт

Дервенћани побједници
турнира у Броду

Екипа „Клуб Монте Карло“ из Дервенте побједник је турниру у Броду који је дио „Никшићко пиво 3х3 лиге Републике Српске“.

Побједничка екипа у саставу Никола Нединић, Бојан Лулић, Горан Ђошан и Ђорђе Цуровић у финалном сусрету надиграла је екипу „Ресторан Јовић“ у саставу Срђан Гаврић, Дарко Хајдуковић, Немања Рељић и Бојан Матић и то резултатом 21:20.

Екипа из Дервенте је раније уписала тријумф у Петрову и Новом Граду, а осим побједе, Бојан Лулић са турнира у Броду понио је титулу МВП-а.

Јулски распоред турнира „Никшићко пиво 3х3 лиге РС“ окончан је јуче турниром у Источном Дрвару.

Полуфинале

Клуб Монте Карло – Квадови Брод 21:13

Дрвообрада – Ресторан „Јовић“ 15:18

Финале

Клуб Монте Карло – Ресторан „Јовић“ 21:20

Related posts

Теодора Милојевић прва
на републичкој атлетској смотри

Derventski List

Одбојка на пијеску спортска
посластица пуне 24 године

Derventski List

Дервентски ученици републички прваци

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još