Uncategorized @bsДруштво

Дервенћани показали да су „стручњаци за другарство“

Малишани из вртића „Трол“ посјетили су јуче Стручну и техничку школу одазивајући се акцији „Стручњаци за другарство“ коју је за дјецу без родитељског старања покренуо Савјет ученика ове дервентске средње школе.
Малишани су велико срце показали доносећи упаковане пакете са мотивационим порукама.

-Све наше групе, дакле 209 малишана, одазвало се акцији, а у школу су поклоне предали представници група, њих око 15, заједно са васпитачима. Акцији се придружило и особље наше установе – казала је директорица „Трола“ Гордана Симић.


Осим малишана из „Трола“, како је истакла директорица Стручне и техничке школе Бранка Јовић поклоне су доставили и бројни други ђаци и суграђани, као и Народна библиотека „Бранко Радичевић“ и Центар за културу.

-Активност коју је покренуо наш Савјет ученика привукла је пажњу бројних ученика, средње, основних школа и старијих суграђана, тако да је одзив био заиста одличан. Прикупљеним играчкама, слаткишима и другим поклонима обрадовећемо штићенике дома „Рада Врањешевић“ у Бањалуци, а како је договорено, пакете ћемо однијети 5. децембра и том приликом 15 наших ученика ће им приредити програм – казала је Јовићева.

Related posts

Дјед Мраз и пакетићи
обрадовали око 500 малишана

Derventski List

Више дијелова града
у недјељу без струје

Derventski List

МАЈЦИ ТРОЈЕ ДЈЕЦЕ ПОТРЕБНА ПОМОЋ

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još