Спорт

Дервенћани у полуфиналу Европског футсал првенства

Футсал екипа из Дервенте, ученици Средњошколског центра „Михајло Пупин“, пласирали су се у полуфинале Европског првенства за ученике до 18 година.

Дервенћани су као тим Република Српска 1 били бољи од екипе из Бијељине, која игра у дресовима Република Српска 2, побиједвиши их у четвртфиналном мечу резултатом 6:2.

Стријелци су били Стојчић два пута, Косијер, Тадић, Пашић и Жунић.

Првенство се одржава у Бањалуци и чине га екипе из 11 земаља.

Related posts

Меч против „Славије“ за старт прољећног дијела првенства

admin

Теодора Милојевић
сениорска вицепрвакиња БиХ

Derventski List

Стигла и побједа

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još