ИЗДВОЈЕНОСпорт

Дервенћани у финалу Европског футсал првенства!

Ученици Средњошколског центра „Михајло Пупин“ пласирали су се у финале Европског првенства у футсалу за ученике до 18 година које се одржава у Бањалуци.

Дервенћани, који наступају за тим Републике Српске 1, савладали су екипу Србије 1 са 2:1.

Голове за Дервенту постигли су Јован Плиснић и Стојчић.

Дервента ће сутра у финалу снаге одмјерити са вршњацима из Словачке.

Related posts

ПАЉЕЊЕ БАДЊАКА И ОВЕ ГОДИНЕ ИСПРЕД ХРАМА

admin

Милојевић остварио пласман каријере

admin

Атлетичарима пет медаља из Брчког

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još