Ученици Средњошколског центра „Михајло Пупин“ пласирали су се у финале Европског првенства у футсалу за ученике до 18 година које се одржава у Бањалуци.
Дервенћани, који наступају за тим Републике Српске 1, савладали су екипу Србије 1 са 2:1.
Голове за Дервенту постигли су Јован Плиснић и Стојчић.
Дервента ће сутра у финалу снаге одмјерити са вршњацима из Словачке.
