Друштво

Захвалницом награђен допринос СУБНОР-у

Делегација дервентског СУБНОР-а посјетила је данас чланицу ове организације Јулку Стојаковић која борави у Геронтолошком центру, уручивши јој захвалницу за њен допринос и континуирану подршку раду ове организације. 

Јулка, као и њен супруг Милорад, годинама активно учествују у раду СУБНОР-а, а обоје су за своје залагање заслужили овај гест захвалности.

– Члановима и сарадницима који у континуитету помажу и доприносе раду организације уручили смо захвалнице у оквиру обиљежавања 19. априла, Дана ослобођења Дервенте у Другом свјетском рату, а нашу Јулку, која није била у прилици да присуствује, смо одлучили да обрадујемо посјетом и дружењем – рекао је предсједник дервентског СУБНОР-а Борислав Прерадовић.

Related posts

За школске обавезе припремаће се 104 малишана

Derventski List

ПОЛИТИЧКИ ЗАХТЈЕВ СПРИЈЕЧИО ПУТ У КАТАР

admin

БАБИЋ: О ИЗГОНУ „НЕПОДОБНИХ“ ДОМАЋИХ РИЈЕЧИ

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još