Хроника

ИЗ МОТО – КЛУБА УКРАДЕНИ ПРИКОЛИЦА И ЦИСТЕРНА

Полицијској станици Дервента јуче је пријављено да је у посљедње двије године из објекта у изградњи у власништву мото-клуба украдена је ауто-приколица ручне израде и пластична цистерна за воду.
– У току је рад на расвјетљавању кривичног дјела крађе – саопштено је из Полицијске управе Добој.

Related posts

Приведен пјешак са 2,7 г/кг алкохола у организму

admin

Из саобраћаја искључено
40 неисправних возила

Derventski List

УХАПШЕНО ШЕСТ ПИЈАНИХ ВОЗАЧА

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još