Спорт

Клуб малог фудбала сутра дочекује „Невесиње“

Клуб малог фудбала „Дервента“ други дио сезоне у Првој футсал лиги РС наставља сутра, утакмицом против КМФ „Невесиње“.

У прољећни дио такмичења Дервенћани улазе као четворопласирани са 15 бодова, а утакмица је заказана за 19 часова у Спортском центру.

Дервентска екипа малог фудбала, у међувремену, наставила је такмичење у Купу РС гдје је синоћ савладала КМФ „Модрича“ са 6:3.

Related posts

„Вашарски куп“ и
„фишијада“ у недјељу

Derventski List

Мартићевој бронза са Првенства РС

Derventski List

Шест одличја из Бањалуке

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još