Полицијски службеници Полицијске станице Дервента синоћ су привели лице иницијала А.Д. из Брода због постојања основа сумње да је починило неовлашћену производњу и промет опојних дрога.
– Приликом контроле возила марке „BMW“, којим је управљало лице иницијала А.Д. у Дервенти, полицијски службеници су код њега пронашли и одузели три врећице са садржајем зелене биљне материје која својим изгледом асоцира на опојну дрогу „марихуана“ укупне тежине од 55,9 грама – саопштено је из Полицијске управе Добој.
Послије комплетирања предмета против наведеног лица Окружном јавном тужилаштву Добој биће достављен извјештај о извршеном кривичном дјелу.
