Ученици који под окриљем дервентске Музичке школе свирају клавир, гитару и харомнику, представиће се сутра публици на годишњем концерту у Народној библиотеци „Бранко Радичевић“.
Наступ који је предвиђен од 19 часова испуниће композиције које ће извести ђаци од припремног до шестог разреда.
