Друштво

Концерт ученика Музичке школе сутра у библиотеци

Ученици који под окриљем дервентске Музичке школе свирају клавир, гитару и харомнику, представиће се сутра публици на годишњем концерту у Народној библиотеци „Бранко Радичевић“.

Наступ који је предвиђен од 19 часова испуниће композиције које ће извести ђаци од припремног до шестог разреда.

Related posts

Народни збор вратио сат на зачетке Вашара

admin

Уз пут прикупили
50 врећа смећа

Derventski List

Унаприједити међусобну сарадњу институција

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još