Да се залагање и труд током средњошколских дана исплате и вреднују потврђује титула ученика генерације, а у овогодишњој генерацији матураната Средњошколског центра „Михајло Пупин” најбољом је проглашена ученица гимназије општег смјера Маја Орландо.
Матуранти СШЦ „Михајло Пупин”, њих 98, дефилеом и матурском забавом обиљежиће завршетак ове етапе школовања 6. јуна.
