Спорт

Мотори и музика испуниће викенд

Љубитељи „двоточкаша“ овог викенда долазе на своје, а дервентски Мото клуб „Адреналин“ за 22. и 23. август приредио је занимљив програм друге моторијаде.

Сусрет моториста и љубитеља ових возила биће на платоу испред Спортског центра, гдје ће за присутне бити приређени и наступи музичких група.

– За петак је предвиђено да наступају „Артерије“ из Брода и „Деминутив“ из Прњавора, док ће друге вечери, послије мото дефилеа у 18 часова, присутне забављати „Домино ефекат“ и „Треф пик & разбојник“ – најавили су из „Адреналина“.

Related posts

Боксерска лига РС гостовала у Дервенти

Derventski List

Миладиновићу
бронза из Крања

Derventski List

„Текстилац“ наставио добар низ

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još