Ученици Музичке школе која дјелује у оквиру ОШ „Никола Тесла“ освојили су више награда на јучерашњем Међународном пијанистичком такмичењу „Бањалучки бијенале“.
Прве награде освојили су ученик првог разреда Жељан Видачак и ученица другог разреда Ирина Новић у класи Драгана Латиновић.
Ученица петог разреда Ана Петковић у класи Драгане Пајовић освојила је другу награду.


