Uncategorized @bsДруштво

Награде младим дервентским пијанистима

Ученици Музичке школе која дјелује у оквиру ОШ „Никола Тесла“ освојили су више награда на јучерашњем Међународном пијанистичком такмичењу „Бањалучки бијенале“.
Прве награде освојили су ученик првог разреда Жељан Видачак и ученица другог разреда Ирина Новић у класи Драгана Латиновић.
Ученица петог разреда Ана Петковић у класи Драгане Пајовић освојила је другу награду.

Related posts

ПЕЋИЋЕВА ДОНАЦИЈА ОБОГАТИЛА ШКОЛСКУ БИБЛИОТЕКУ

admin

Представници Дома здравља на
представљању Регистра сестринства

Derventski List

ЂАЦИ УЉЕПШАЛИ ДАН СТАНАРИМА „ЗЛАТНОГ ЛУГА“

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još