За чланове Боксерског клуба „Дервента“, Михајла Ђекића и Сергеја Милошевића, протекли викенд био је веома успјешан у ринговима међународног турнира „Невидљиви хероји“ у Новом Саду, гдје су у својим категоријама заслужили побједничке пехаре.
Први дан ове међународне смотре, која је окупила такмичаре из БиХ, Србије, Словеније, Словачке, Чешке и Црне Горе, био је посвећен Момчилу Моши Савићу, а већ тада истакао се Михајло Ђекић остваривши побједу класичним нокаутом у трећој рунди над представником Словачке. Ђекић је побиједио и предстаника Србије Јована Жикића.
Осим Михајла, субота је прошла у знаку побједе и Сергеја Милошевића, који је послије прошлоседмичне титуле најбољег техничара турнира у Београду, потврдио свој квалитет и на овом турниру у Новом Саду. Он је у полуфиналу савладао представника Србије Растка Петровића, а у финалном сусрету, у недјељу, тријумфовао и над прваком Словеније Алексом Водушеком, те понио титулу најперспективнијег боксера турнира.
