Полицијској станици Дервента јуче око 19.30 часова пријављено да су на подручју Дервенте лице иницијала Т.П. и једно малољетно лице из овог града повријеђени приликом пада са „квада“.
– Лицу иницијала Т.П. је указана љекарска помоћ у болници „Свети апостол Лука” у Добоју, док је малољетно лице упућено у Универзитетски клинички центар Републике Српске у Бањалуци. О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Добој – саопштено је из Полицијске управе Добој.
