Спорт

Симултанка са велемајстором донијела лекције

Чланови Шаховског клуба „Дервента“ били су дио шаховске симултанке са велемајстором Младеном Палцем их Хрватске, од којег је прилику да учи имало 26 шахиста из 15 клубова.

Насупорт велемајстора протеклог викенда у Славонском Броду сјели су вицепрвак БиХ узраста до осам година Дервенћанин Алексеј Панзаловић, вицепрвак РС до осам година Филип Рашић и првак РС до 14 година Сергеј Пијетловић.

Послије трочасовне борбе Дервенћани су признали пораз.

Related posts

Три дјевојке власнице црног појаса

Derventski List

Макрић најуспјешнији

Derventski List

ЖРК „Дервента“ одобрено 3.000 КМ помоћи

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još