Друштво

Теодора Глишић прва пратиља Мис РС

Дервенћанка Теодора Глишић понијела је титулу прве пратиље Мис Републике Српске на синоћњем избору љепоте у Центру за културу у Бијељини.

За Мис Српске изабрана је Андреа Гачић из Билеће, а  Ана Перовић из Невесиња је Мис телевотинга и Мис интернета.

За дјевојке са титулама слиједи избор за Мис БиХ и прилика за представљање БиХ на свјетском избору.

(Глас Српске)

Related posts

Троје волонтера из Дервенте
дио кампа на планини Чврсници

Derventski List

СЈЕТВА НА ЧЕКАЊУ

admin

Црвени крст даје немјерљив
допринос друштву

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još