Uncategorized @bsДруштво

Уз гробље у Горњим Церанима биће и објекат за потребе мјештана

У Горњим Церанима, уз ново гробље, почела је изградња објекта који ће бити на располагању мјештанима.

Како је рекао један од чланова грађевинског одбора Жељко Лазаревић градњу финансирају и Церанчани.

– Објекат је ће имати могућност да прими 150 особа и заиста је потребан свима који гравитирају новом гробљу, и то мјештанима Горњих Церана, Осиње и Сочанице – рекао је Лазаревић изражавајући наду да ће бити довољно донатора како би радови што прије били завршени.

Related posts

СТИГЛЕ ПОХВАЛЕ ЗА ЂАКЕ ОШ „НИКОЛА ТЕСЛА“

admin

Свети Сава непролазна инспирација вјере и образовања

Derventski List

Резултати јулског уписног
рока у средње школе

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još