Ученици Средњошколског центра „Михајло Пупин“ данас у Бањалуци играју финале Европског првенства у футсалу за ученике до 18 година, а Градска управа обезбиједила је превоз за ученике, како би подржали своје колеге из школских клупа у борби за титулу првака Европе.
– Позивамо и све друге суграђане да подрже наше средњошколце на трибинама – саопштили су из Градске управе.
Сусрет између дервентских футсалера који наступају за тим Републике Српске 1 и вршњака из Словачке, игра се данас у 17 часова у дворани „Борик“.
