Спорт

Футсалери ће у финалу имати подршку са трибина

Ученици Средњошколског центра „Михајло Пупин“ данас у Бањалуци играју финале Европског првенства у футсалу за ученике до 18 година, а Градска управа обезбиједила је превоз за ученике, како би подржали своје колеге из школских клупа у борби за титулу првака Европе.

– Позивамо и све друге суграђане да подрже наше средњошколце на трибинама – саопштили су из Градске управе.

Сусрет између дервентских футсалера који наступају за тим Републике Српске 1 и вршњака из Словачке, игра се данас у 17 часова у дворани „Борик“.

Related posts

КАРАТИСТИ ПОЛАГАЊЕМ ЗАВРШИЛИ СЕЗОНУ

admin

Теквондоистима 13 медаља из Словачке

Derventski List

Фудбал и дружење
окупили стотине дјеце

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još