Полицијски службеници Полицијске станице Дервента ухапсили су јуче Дервенћанина Б.Н. који је испаливши хитац из преправљене пушке, такозваног „кратежа“, у својој гаражи повриједио двоје људи.
Из Полицијске управе Добој саопштили су да је једна од повријеђених особа превезена у Универзитетски клинички центар Републике Српске у Бањалуци, док је друго лице задобило лакше тјелесне повреде.
– Б. Н. се сумњичи за изазивање опште опасности, јер је у гаражи породичне куће приликом руковања преправљеном пушком, тзв. „кратеж“, испалило хитац усљед чега су два присутна лица задобила повреде у предјелу ногу – саопштено је из ове управе.
О наведеном случају обавијештен је дежурни тужилац окружног јавног тужилаштва у Добоју.
