Uncategorized @bsДруштво

Црнчани прославили славу цркве

Бројни вјерници сабрали су се данас у Црнчи како би у молитви прославили крсну славу цркве, Свету Петку Параскеву.
Послије литургије и ломљења славског колача, уприличен је ручак.
Печеног бика за ручак је обезбједио овогодишњи кум славе Немања Пејић, док је кумство за идућу годину преузео Синиша Шогоровић.

Слави је присуствовао и будући градоначелник Игор Жунић.

Related posts

ПРИКУПЉЕНО 95 ДОЗА КРВИ

admin

Пензионерима исплаћено још по 100 КМ

admin

ОПРЕЗ ПРИ КУПОВИНИ НА „ЦРНИ ПЕТАК“

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još