Шампионка Кик – бокс клуба „Дервента“ Сара Јеврић наставила је да ниже успјехе, па је својим титулама додала и злато са Европског купа који је одржан протеклог викенда у Вараждину.
Јеврићева је боје клуба бранила у категорији млађих јуниорки „low kick“ 60+ килограма, а пут до освајања купа водио је преко побједе у полуфиналној борби прекидом у другој рунди над противницом из Хрватске, док је у финалу убједљиво надјачала представницу Молдавије.
– Веома смо поносни и задовољни оним што је Сара показала, а овај успјех је и још један корак ка главном циљу ове године, а то је Свјетско кадетско и јуниорско првенство – казали су из клуба.
Европски куп био је прилика да више од 3.000 бораца из 300 клубова и 31 земље покаже своје умјеће у рингу.
