Sport

Odbojkašice dočekuju „Slogu“

Za derventske odbojkašice danas slijedi nova prvenstvena utakmica i to protiv dobojske „Sloge“ u 16.30 časova u Sportskom centru.
„Derventa“ rivalke iz Doboja dočekuje na krilima ubjedljive pobjede protiv ugljevičkog „Rudara“ u drugom kolu Druge odbojkaške lige RS.
Za vikend slijede provjere za pionirke i predpionirke. Naime, u subotu u 10.30 časova, pionirska selekcija igra utakmicu trećeg kola protiv „Čigre“ iz Teslića, takođe na domaćem terenu, a u nedjelju od devet časova biće održan predpionirski turnir za djevojčice od deset do 12 godina, gdje ćeuz domaćine zaigrati i odbojkašice „Crvena zvijezde“ iz Obudovca, „Laktaši“ i „Ukrina“ iz Prnjavora.

Related posts

Vrhovcu bronza u dresu Srbije

admin

Stanojevićeva dijelila pravdu
na Svjetskom tekvondo prvenstvu

Derventski List

Teodora Milojević seniorska
prvakinja Republike Srpske

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još