Sport

Pet medalja na uličnoj trci u Vlasenici

Atletičari koji nose dres atletskih klubova „Derventa“ i „San“ iz Prnjavora nastavili su niz sjajnih rezultata, a ovog vikenda medalje su „požnjeli“ na uličnoj trci kroz Vlasenicu.

Zlatnu medalju osvojila je Kristina Stojković u trci na 2.000 metara, dok je Belma Ćuran u istoj trci osvojila srebrnu medalju.

Srebro je zasijalo i u rukama Kristijana Marića u trci juniora na 2.000 metara, dok su bronzu zaslužili Ognjen Jevtić u trci na 150 metara i trener Dalibor Vrhovac u trci veterana na 2.000 metara.

Sljedeći nastup atletičari imaju od 23. do 25. septembra u Solunu na Balkanskom prvenstvu za veterane.

Related posts

Meč protiv Banjalučana novi ispit

Derventski List

„Derventa“ pobjednik turnira „Braća Klincov“

admin

Dva odličja iz Visokog

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još