Друштво

У бању отпутовала још једна група чланова борачке популације

Још једна група ратних – војних инвалида, жртва ратне тортуре и чланова породица погинулих бораца отпутовала је данас на бањску рехабилитацију у „Бању Врућицу“ у Теcлићу, а десетодневни боравак у бањи финансира Градска управа.

Члановима борачке популације град је по други пут ове године омогућио бесплатну бањску рехабилитацију.

Једна група корисника боравила је у бањи и на основу позива Министарства рада и борачко инвалидске заштите Републике Српске.

Related posts

Свечано поводом славе параклиса у касарни „Здравко Челар“

Derventski List

Цијене диктирају
разноврсност славске трпезе

Derventski List

У „Тролу“ почеле радионице о квалитетнијој комуникацији

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još