Стенд-ап вече под називом „Комедија је озбиљна ствар“, једног од најтраженијих комичара у регији Горана Винчића Винче, Дервенћане очекује у сриједу, 27. маја у 20 часова на сцени Центра за културу.
Ријеч је о трећем самосталном пројекту Винчића, који, послије успјешних комада „Дежурни кривац“ и „Реци ми да се шалиш“, раставља у дијелове савремени свијет и то медије, неправду, друштвене апсурде, генерацијске сукобе зачињавајући све хумором.
Улазнице су доступне по цијени од 25 марака на билетарници Центра за културу.
