Друштво

У бању отпутовало још 14 чланова борачких категорија

На десетодневну бањску рехабилитацију у „Бању Дворови“ код Бијељине данас је отпутовало 14 Дервенћана чланова борачких категорија.

Боравак у бањи за седам ратних војних инвалида од друге до десете категорије и седам чланова породица погинулих бораца Одбрамбено – отаџбинског рата Републике Српске обезбиједило је Министарство рада и борачко инвалидске заштите Републике Српске.

У августу је 17 корисника из истих категорија боравило десет дана у „Бањи Врућици у Теслићу, а сви трошкови су плаћени из буџета града Дервента.

Related posts

Вируси и прехладa напунили чекаонице

Derventski List

Почела кампања „Возачи, школа је за нас – опрез је за вас“

Derventski List

Ученици обрадовали своје
другаре из угрожених породица

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još