ДруштвоОбавјештења

Обавјештење за пацијенте у Календеровцима

Обавјештавамо наше пацијенте који користе услуге подручне амбуланте у Календеровцима да ће радно вријеме амбуланте бити непромијењено, од седам до 14 часова, с тим да ће доктор у амбуланти радити од десет до до 14 часова, а припрема пацијента ће бити уобичајено од седам часова.

Ова измјена рада у подручној амбуланти Календеровци је уобичајена у вријеме годишњих одмора носиоца наших тимова породичне медицине и представља најрационалнији режим рада да би сви корисници наших услуга на подручју града били задовољни и имали исте услове у пружању здравствене заштите. Овакав режим рада је промјенљив.

Додатна појашњења корисници наших услуга у подручној амбуланти у Календеровцима могу добити  обратити на број телефона 053/331-023.

                                                                                                      Менаџмент Дома

здравља Дервента

Related posts

Приредбама се опраштају од припремног програма

admin

Почела подјела „Поносних картица“

admin

СРЕЋАН БОЖИЋ СВИМ КАТОЛИЧКИМ ВЈЕРНИЦИМА

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još