Спорт

Dervenćankama za
dlaku izmakla pobjeda

Rukometašicama „Dervente“ u sinoćnjem izuzetno napetom prijateljskom meču protiv lidera Prve rukometne lige Republike Srpske ekipe „Borac 2“ iz Banjaluke za dlaku je izmakla pobjeda.
U nadmudrivanju dvije prvoplasirane ekipe na prvoligaškoj tabeli prvo poluvrijeme bilo je u znaku igre „gol za gol“, dok je u drugom poluvremenu presudna bila igra golmana „Dervente“.
– Čestitamo ekipi „Borca 2“ koja je bila bolja od nas za pet golova prednosti, te nas savladala rezultatom 31:36. Možđemo istaći da smo zadovoljni urađenim i polako koračamo prema početku sezone – saopštili su iz Ženskog rukometnog kluba.
Novu provjeru Dervenćanke imaju već sutra u uzvrtanom meču protiv ekipe „Bosne“. Meč se igra u Tešnju od 20 časova.