ДруштвоИЗДВОЈЕНО

„ЕКИПА“ И „ГОСПОДАРИЦА ЗЛА“ ИДУЋЕ СРИЈЕДЕ

У Центар за културу у идућу сриједу стижу два нова филмска хита „Екипа“ и „Господарица зла“.

„Екипа“ је домаћа крим комедија о вјечитим фудбалским ривалима „Звезди“ и „Партизану“, а Дервенћани филм могу да погледају од 20.30 часова.

„Господарица зла“ је наставак кино – хита „Грдана – зла вила“ са Анџелином Џоли у главној улози. Филм ће бити приказан у 18 часова у Центру за културу.

Улазнице за оба филма коштају четири марке.

Related posts

Редовни прегледи и вакцина
штите од рака грлића материце

Derventski List

Спортским подвизима учинили Дервенту поносном

Derventski List

ЗАРАЖЕНА ЖЕНА ДИЈАЛИЗНИ ПАЦИЈЕНТ, БИЋЕ ТЕСТИРАНИ КОНТАКТИ

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još