Друштво

Препоручено ношење заштитне маске

Из Дома здравља упутили су препоруку пацијенитима да приликом доласка у ову здравствену установу носе заштитне маске.  

– У Дому здравља уочено је да су у порасту респираторне инфекције које дуже вријеме трају без теже клиничке слике, те се завршавају са неспецифичним  упалама плућа са добрим исходом. У том смислу препоручујемо пацијентима да приликом доласка у Дом здравља носе заштитне маске – казала је директорица ове установе прим. др Биљана Ненадић.

Related posts

Не јењава потреба за хранитељским породицама

Derventski List

Малишанима из „Трола“ и
„Бамбија“ свјетлоодбојни прслуци

Derventski List

ЖИВОТ И ДЈЕЛО МИЛАНКОВИЋА ДО 7. ОКТОБРА У ДЕРВЕНТИ

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još