Спорт

Тријумф возача „Мирон
мото“ на стази у Чачку

Возачи дервентског клуба „Мирон мото“ тријумфовали су протеклог викенда на стази „Милош Лијескић“ у Чачку, гдје су наступили у финалној трци „Алпе Адриа“ и Отвореног шампионата Србије у мото кросу.

Дервентски клуб у укупном поретку био је први, а три представника у дисциплинама МХ 1 и МХ 85 освојили су златни и два сребрна пехара. Марио Којић у класи МХ 1 освојио је златни пехар, док је Мирослав Милојевић у истој класи заузео друго мјесто. Павле Милојевић заслужио је сребрни пехар у класи МХ 85.

Трка је окупила око 100 такмичара из Србије, БиХ, Словеније, Хрватске, Македоније, Грчке и других земаља.