Спорт

Са купа Тузланске
регије десет одличја

Учешће чланова Карате клуба „Кима“, њих 12, на Карате купу Тузланске регије протекле недјеље, било је плодоносно не само у виду нових искустава и пријатељстава, него и одличја.

Златним медаљама своје наступе крунисали су Дамјан Секулић и Стефан Јовичић, док су сребро кући донијели Кристијан Бановић, Жана Прерадовић и Селина Лугоњић.

– Бронзане медаље засјале су у рукама Душка Макивића, Николине Тривунчевић, Данијела Бановића, Рајка Старчевића и Ненада Балабана. Наш клуб представљале су и Теодора Милановић и Ивана Топић, али овог пута нису имале довољно спортске среће за одличја – казали су из овог клуба.

Ово такмичење у организацији Клуба борилачких спортова „Змај“ из Градачца окупило је око 400 такмичара из 28 клубова.

Related posts

За каратисте „Киме“ 25 медаља

admin

Прегршт медаља са првенства РС

Derventski List

Сибинчић трећи на јуниорском билијар турниру 

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još