Sport

Bronzane Budišićeva
i Dušanićeva

Članice Atletskog kluba „Derventa“ Marina Budišić i Dunja Dušanić bile su bronzane na juniorskom Prvenstvu BiH koje je održano proteklog vikenda u Zenici.
Kako su saopštili iz Atletskog kluba Budišićeva je prvog dana takmičenja u trci na 3.000 metara „stipl čez“ osvojila bronzanu medalju, dok je Dunja Dušanić u istoj trci zauzela četvrto mjesto. Drugog dana takmičenja Dušanićeva je bronzu osvojila i u trci na 3.000 metara.
– Članica kluba Teodora Milojević je u trkama na 100, 200 i 400 metara, i u skoku u dalj popravila svoje lične rekorde i najbolje ovosezonske rezultate – naveli su iz kluba.