ИЗДВОЈЕНОНовости

Биоскопи и базени могу да раде од понедјељка

Републички штаб за ванредне ситуације донио је данас закључак, да у складу са повољнијом епидемиолошком ситуацијом, од 10. до 24. маја, могу да раде биоскопи и базени у Републици Српској, уз строго придржавање мјера Института за јавно здравство.

Такође, од 10. до 24. маја дозвољавају се такмичарске aктивности спортских организација и спортиста у групама до 30 лица, без присуства публике или других лица која нису акредитована од стране организатора.

Раније донесене мјере и даље остају на снази, у складу са предметним закључком.

Републички штаб за ванредне ситуације данас је усвојио закључке о расподјели вакцина, те задужио Институт за јавно здравство Републике Српске да расподјели вакцина здравственим установама.

 

Related posts

Заблистали дјечији осмијеси

Derventski List

Одата почаст страдалим
на Челаруши

Derventski List

„Јазавац пред судом“ затворио „Пркос – фест“

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još