Хроника

ДЕРВЕНЋАНИНА ПРЕГАЗИО ТРАКТОР

Дервенћанин З.С. задржан је у добојској болници на лијечењу након што га је синоћ у Појезни прегазио трактор.

– Полицијској станици Дервента јуче око 19.45 часова пријављено је да је у добојску болницу довезено лице иницијала З.С. са подручја општине Дервента којег је прегазио трактор приликом покушаја заустављања. Наведено лице је задобило тешке тјелесне повреде и задржано је на лијечењу – саопштено је из Полицијске управе Добој.

Related posts

Из саобраћаја искључено
40 неисправних возила

Derventski List

ОДУЗЕТО 140 ШТЕКА ЦИГАРЕТА

admin

У Мишковцима погинула Дервенћанка

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još