Култура

„Има нека тајна веза“ вечерас у Дервенти

Монодрама „Има нека тајна веза“, које је посвећена пјеснику Душку Трифуновићу, поново ће бити изведена вечерас у Центру за културу у 19 часова.

Ради се о ауторском пројекту глумца Милана Димића, а поред протагонисте који води причу, у монодрами се појављује још пет ликова којим глумац суптилно и вјешто публици приближава Трифуновића кроз најважније периоде његовог живота; од шаљивих анегдота, па све до емотивно тешких периода у пјесниковом живота.

Број мјеста у Центру за културу је ограничен на 50, а сви посјетиоци су обавезни да носе заштитну маску.

Related posts

ФИЛМСКЕ НОТЕ УЉЕПШАЛЕ ВЕЧЕ

admin

Промоција „Мозговерзума“ сутра

admin

Духовна музика увеличала „Арт сцену“

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još