Хроника

Малољетници се потукли у дворишту средње школе

Полицијској станици Дервента јуче је пријављено да је тог дана у дворишту једне средње школе у Дервенти дошло до физичког обрачуна између двојице старијих малољетника.

Рад по наведеном је у току, саопштено је из Полицијске управе Добој.

Related posts

МИГРАНТИ ОПЉАЧКАЛИ ПУТНИКЕ, ПА ЗАУСТАВИЛИ ВОЗ

admin

Суграђанина претукао
бејзбол палицом

Derventski List

ДЕРВЕНЋАНИН СЕ ПОВРИЈЕДИО ПРИЛИКОМ ЛОВА

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još