ДруштвоИЗДВОЈЕНО

Обjављена прелиминарна листа стипендиста града

Комисија за утврђивање приједлога стипендирања

редовних студената и ученика у 2020/21. години

 

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА СТУДЕНАТА И НАДАРЕНИХ УЧЕНИКА

СРЕДЊИХ ШКОЛА  СА КОЈИМА ЋЕ СЕ ПОТПИСАТИ УГОВОР О СТИПЕНДИРАЊУ

(ИСПУЊАВАЈУ УСЛОВЕ КОНКУРСА ЗА СТИПЕНДИЈУ)

 

Р.б Презиме (име родитеља) и име Година Факултет Бодови
1. Стјепановић (Предраг) Зорана IV Медицински факултет 64,00
2.             – Поповић (Раде) Добрица III Академија умјетности 61,95
3. Ђујић (Миленко) Вања II ВШСС за образовање васпитача 59,50
4. Спасојевић (Никола) Љиљана II ВТШСС-Графичко инжењерство 58,65
5. Живанић (Горан) Јована III Шумарски факултет 56,00
6. Кљајић (Перо) Синиша III Факултет техничких наука 55,25
7. Винчић (Остоја) Миљана IV Архитектонско грађевинско геодетски фак. 53,80
8. Мрђа (Мићо) Анђелка III Природно математички  факултет 52,20
9. Продић (Драган) Николина II Правни факултет 52,00
10. Пјерановић (Драго) Славена IV Медицински  факултет 49,55
11. Тадић (Љубинко) Стефан IV Богословски  факултет 49,50
12. Шакотић (Слободан) Јелена V Медицински факултет 47,80
13. Ристић (Јово) Дајана     IV Медицински факултет 47,05
14. Хрустић (Драган) Жана III Медицински факултет 46,65
15. Кршић (Зоран) Анђела II ВТШСС-Машинство 46,50
16. Јовић (Младен) Денис III Филолошки факултет 44,65
17. Тривуновић (Бранислав) Борис II Природно математички  факултет 44,65
18. Стјепановић (Горан) Радивоје III Медицински факултет 44,00
19. Кричковић (Милован) Кристина II Електротехнички  факултет 42,50
20. Раилић (Бранислав) Бранка III Медицински факултет 42,45
21. Радишковић (Александар) Горица III Правни факултет 37,35

 

РАНГ ЛИСТА СТУДЕНАТА Ι године студија

 

Презиме (име родитеља) и име Факултет Бодови
1. Мишић (Мирослав) Санда Медицински факултет 98,04
2. Адамовић (Миланко) Мирослав Правни факултет 97,67
3. Ћетковић (Радојица) Сара Академија умјетности 97,11
4. Стјепановић (Жељко) Срђан Факултет техничких наука 97,00
5. Каран (Миленко) Сњежана Медицински факултет 94,42
6. Радановић (Никола) Марина Економски факултет 91,46
7. Пијетловић (Дејан) Дамјан Медицински факултет 90,39
8. Калањ (Жељко) Николина Економски факултет 89,50
9. Грбић (Гојко) Александар Факултет безбједносних наука 88,12
10. Лазић (Дражен) Петар Факултет техничких наука 87,00
11. Вукичевић (Рајко) Дејана Природно математички факултет 86,08
12. Перић (Љубиша) Кристина Медицински факултет 84,21
13. Зец (Жељко) Татјана Економски факултет 84,08
14. Мерћеп (Младен) Вања Медицински факултет 84,00
15. Тадић (Недељко) Андреа Природно математички факултет 84,00
16. Шикањић (Александар) Сара Факултет политичких наука 84,00
17. Митрић (Синиша) Јелена Медицински факултет 83,23
18. Аксентић (Горан) Анђела Економски факултет 77,13
19. Прљановић (Златко) Валентина Економски факултет 76,71
20. Пејаковић (Перица) Вања Природно математички факултет 76,00
21. Тешендић (Слободан) Александра Факултет техничких наука 73,96
22. Божић (Зоран) Виолета Медицински факултет 73,62
23. Кнежевић (Гојко) Сандра Филолошки факултет 72,44
24. Панзаловић (Ненад) Александар Архитектонско грађевинско геодетски факултет 66,98
25. Малић (Далибор) Јелена Факултет политичких наука 66,63
26. Кузмановић (Милан) Неда Медицински факултет 66,04
27. Видовић (Небојша) Јована Факултет политичких наука 65,83
28. Цвјетковић (Миле) Миленко Медицински факултет 64,39
29. Марјановић (Миленко) Милица Медицински факултет 62,08
30. Станић (Миленко) Хелена Природно математички факултет 60,50
31. Милосављевић (Раде) Милица Педагошки факултет 59,50
32. Ђекић (Мирослав) Бојан Филолошки факултет 58,78
33. Пејић (Станимир) Наташа Филолошки факултет 54,61
34. Чанчаревић (Слађан) Бојан Факултет техничких наука 45,00
35. Савковић (Горан) Саша Факултет техничких наука 36,00
36. Станковић (Предраг) Огњен Машински факултет 28,00
37. Дамјановић (Миломир) Душка Факултет техничких наука 27,00
38. Којић (Видомир) Анастасија Факултет техничких наука 26,00
39. Јефтић (Далибор) Милан Факултет техничких наука 22,00
40. Фејза (Мехмед) Денис Електротехнички факултет 19,50
41. Концулић (Винко) Николина Саобраћајни факултет 15,00
42. Косијер (Винко) Стефан Саобраћајни факултет 10,00
43. Милетић (Жељко) Магдалена Факултет наука о здрављу   0,00

 

НАДАРЕНИ УЧЕНИЦИ СРЕДЊИХ ШКОЛА

 

 

Презиме (име родитеља) и име Средња Школа Разред
1. Кузмановић (Станоје) Моника       (27) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента IV
2. Теофиловић (Славен) Уна              (26) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента II
3. Зарић (Драган) Маријана                (22) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента III
4. Тешендић (Зоран) Сузана               (18) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента III
5. Миоданић (Љупка) Борис               (18) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента I
6. Думонић (Славло) Никола              (0) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента I
7. Милишић (Милорад) Бојана           (7,50) ЈУ Стручна и техничка школа Дервента IV
8. Илић (Горан) Андреа                       (5,50) ЈУ Стручна и техничка школа Дервента III
9. Симић (Небојша) Марија                (5,33) ЈУ Стручна и техничка школа Дервента II
10. Радановић (Видомир) Александар (5,25) ЈУ Стручна и техничка школа Дервента II
11. Тадић (Златимир) Јована                 (5,03) ЈУ Стручна и техничка школа Дервента II
12. Влајић (Предраг) Марија                 (4,41) ЈУ „Медицинска школа“ Добој III

 

НАПОМЕНА:

Комисија за приједлог ученика за стипендију, ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дервента, осим пет (5) надарених ученика, предлаже да се додијели стипендија и ученику I разреда, ДУМОНИЋ НИКОЛИ, који је прво полугодиште завршио одличним успјехом, а дијете је вишечлане породице, без једног родитеља.

СТУДЕНТИ И УЧЕНИЦИ КОЈИ НЕ ИСПУЊАВАЈУ УСЛОВЕ КОНКУРСА ЗА СТИПЕНДИЈУ

                                                   СТУДЕНТИ ПРВЕ И ВИШИХ ГОДИНА СТУДИЈА          

 

Презиме (име родитеља) и име ОБРАЗЛОЖЕЊЕ
1. ДЕЛИЋ (ЖАРКО) ЛАЗАР У току студуја има двије обнове
2. ДУМОНИЋ (СЛАВКО) ДАНИЈЕЛА У току студуја има двије обнове
3. РАДАНОВИЋ (АНЂЕЛКО) СЛАЂАН У току студуја има двије обнове
4.            Ђ ЂУРЂЕВИЋ (ДАНИЈЕЛ) ИВАНА Обнова I године-прошле год.била стипендиста
5. ЂУКИЋ (ЖЕЉКО) ДАЈАНА Била наш стипендиста 2017/18 на Правном ф.Б.Л.
6. ТОПАЛОВИЋ (НИНКО) МОНИКА Била наш стипендиста 2017/18, промијенила фак.
7. СТОЈАКОВИЋ (ТАДОСЛАВ)  ТАЊА Други циклус студија-Мастер

 

                                                         УЧЕНИЦИ СРЕДЊИХ ШКОЛА

 

Р.бр Презиме (име родитеља) и име Средња Школа Разред
1 БИЉАНОВИЋ (Дејан) ЖЕЉАНА         (14,00) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента III
2 ГОЗДЕНОВИЋ (Зоран) БОРИС              (8,00) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента IV
3 КРШИЋ (Миро) НИКОЛИНА                 (8,00) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента IV
4 ТЕШЕНДИЋ (Милорад) ТИНА               (8,00) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента IV
5 МАЛЕШЕВИЋ (Вујадин) НАТАЛИЈА   (7,00) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента III
6 ЧОЛИЋ (Љубиша) НИКОЛИНА             (7,00) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента III
7 КОСИЈЕР (Жељко) ИНДИАНА               (6,00) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента II
8 СТАНИЋ (Сузан) ИВАНА                       (4,87) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента II
9 ЂУРЂЕВИЋ (Данијел) ЈОВАНА             (4,85) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента IV
    10 ЈЕВТИЋ (Горан) НИКОЛИНА                (4,82) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента III
    11 СТАНИЋ (Војислав) БОЈАН                   (4,82) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента III
    12 ТОМИЋ (Драган) АЛЕКСАНДАР          (4,80) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента IV
    13 БОЈКОВАЦ (Витомир) ЕВИТА               (0,00) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента I
14 МИЛОЈЕВИЋ (Слободан) СТЕФАН       (0,00) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента I
15 РАДАН (Слободан) ТЕОДОРА                (0,00) ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента I
16 КРАЉ (Далибор) ДОРОТЕА                     (5,00) ЈУ Стручна и техничка школаДервента III
17 НЕДИНИЋ (Перо) ЈЕЛЕНА                      (5,00) ЈУ Стручна и техничка школаДервента III
18 БОГДАН (Перица) МИЛАН                     (4,94) ЈУ Стручна и техничка школаДервента IV
19 ЂУЈИЋ (Миленко) ВЕДРАНА                 (4,83) ЈУ Стручна и техничка школаДервента IV
20 РАДАНОВИЋ (Маринко) СУЗАНА        (4,82) ЈУ Стручна и техничка школаДервента IV
21 УДОВИЧИЋ (Младен) СЛАЂАН            (4,75) ЈУ Стручна и техничка школаДервента II
22 РАДАНОВИЋ (Никола) КАТАРИНА     (4,70) ЈУ Стручна и техничка школаДервента IV
23 НИКОЛИЋ (Миладин) КРИСТИНА       (4,58) ЈУ Стручна и техничка школаДервента II

 

Подносиоци пријава за стипендију имају право приговора на ранг листу Градоначелнику града Дервента, у року од 8 дана од дана објављивања на огласној табли градске управе.

 

КОМИСИЈА:

 

  1. Љиљана Мујачић, предсједник

 

  1. Мирјана Тодорић, члан

 

  1. Сара Хрустић, члан

Related posts

ПРОМОВИСАНА КЊИГА О ПРЕДШКОЛСКОМ ОБРАЗОВАЊУ

admin

Животне недаће само га ојачале

admin

СЛАТКИШИ И ИГРАЧКЕ ЗА ЧЛАНОВЕ „СУНЦА“

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još