Друштво

ПРЕДСТАВНИЦЕ ДЕРВЕНТЕ НА САБОРУ КОЛА СРПСКИХ СЕСТАРА

Представнице Кола српских сестара „Царица Милица“ данас у Мркоњић Граду присуствују десетом Сабору кола српских сестара Републике Српске, ФБиХ и дистрикта Брчко, који је окупио представнике 18 кола.
Сабор се одржава у Парохијском центру при храму Светог Саве, а организује га КСС „Рођење Пресвете Богородице“ из Мркоњић Града.
Саборовање је започело литургијом, након чега је служен помен и положени су вијенци на спомен-обиљежју масовне гробнице на православном гробљу, а потом је услиједио радни састанак, те културно-умјетнички програм.

Related posts

Дијелови града у понедјељак без струје

Derventski List

Научна заоставштина Михајла
Пупина пред Дервенћанима

Derventski List

Пао систем ИДЕЕА, отежано издавање личних докумената

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još