ИЗДВОЈЕНОСпорт

РАДОВАНОВИЋЕВА И МИЛИНКОВИЋ НАЈБОЉИ СПОРТИСТИ У 2019. ГОДИНИ

Рукометаш Дражен Милинковић у мушкој и члан Клуба борилачких вјештина Тамара Радовановић у женској конкуренцији најбољи су спортисти општине Дервента у 2019. години.

Тамара Радовановић

Гласањем чланова жирија и пребројавањем гласачких листића читалаца Дервентског листа данас је завршен избор најбољих спортиста, а за најбољи спортски колектив проглашен је Теквондо клуб „Дервента“, а члан овог клуба Срђан Теофиловић је најперспективнији спортиста.

Признање за најбољи појединачни такмичарски резултат добиће ветеран Карате клуба „Кима“ Горан Васић, освајач трећег мјеста на свјетском фудокан карате првенству.

Награде најбољим спортистима биће уручене у недјељу, 29. децембра, током финалне вечери турнира у футсалу „Дервента Нектар футсал 2019“.

Related posts

ВЕЧЕ ЗА ПАМЋЕЊЕ УЗ МУЗИКУ И ГЛУМУ

admin

У Дервенту прије 29 година стигла слобода

admin

Антифашистичке идеје
треба да живе и данас

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još