Култура

УЧЕНИЦЕ ИЗ ДЕРВЕНТЕ ОДЛИЧНЕ ЗА КЛАВИРОМ

Ученице Основне музичке школе ОШ „Никола Тесла“ Теодора Зарић и Анђела Орландо освојиле су прва мјеста на такмичењу музичких школа са подручја Републике Српске, које је одржано 9. марта у Добоју.

Зарићева је изведбом на клавиру освојила 96 бодова, док је Орландова заслужила 93 бода, такође за клавиром. Оне су стекле право учешћа на Интернационалном фестивалу музике „Примавера“ у Бијељини.

Related posts

Милутиновић сутра излаже у Дервенти

admin

Монодрама „Наши дани“
у Дервенти прославила 40. рођендан

Derventski List

Живљење виртуелних
живота погубно по човечанство

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još