Спорт

Домаћи терен и
даље инспиративнији

ТЕКСТИЛАЦ – ПРОЛЕТЕР 3:1 (2:0)

Стадион Текстилца. Гледалаца: 100. Судија: Томић (Градишка). Стријелци за Текстилац: Радешић у 7. (аг), Карнеиро у 42. (11 м) и Техеда у 56. минути.

Текстилац: Благојевић, Mарић, Да Силва, Тадић (од 70. Митровић), Триван (од 88. Алексић), Драгољић (од 70. Слијепчевић), Игњић, Симић, Седлар, Техеда, Карнеиро.

Низ побједа на свом терену фудбалери „Текстилца“ наставили су тријумфом над екипом „Пролетера“ из Теслића.

Дервентски састав у вођство је дошао у раној фази утакмице када је Радешић неспретно интервенисао и погодио властиту мрежу. На одмор се отишло с предношћу Текстилца од 2:0, а вођство је повисио Карнеиро ударцем с бијеле тачке.

Наговијештену побједу у сигуран исход претворио је Техеда у 56. минути, а гости су почасни гол постигли у 67. минути.

У оквиру 14. првенственог кола „Текстилац“ сутра гостује у Шипову гдје се састаје са екипом „Горица“, а у посљедњем јесењем колу у Дервенту стиже екипа „Челинца“.