Sport

Domaći teren i
dalje inspirativniji

TEKSTILAC – PROLETER 3:1 (2:0)

Stadion Tekstilca. Gledalaca: 100. Sudija: Tomić (Gradiška). Strijelci za Tekstilac: Radešić u 7. (ag), Karneiro u 42. (11 m) i Teheda u 56. minuti.

Tekstilac: Blagojević, Marić, Da Silva, Tadić (od 70. Mitrović), Trivan (od 88. Aleksić), Dragoljić (od 70. Slijepčević), Ignjić, Simić, Sedlar, Teheda, Karneiro.

Niz pobjeda na svom terenu fudbaleri „Tekstilca“ nastavili su trijumfom nad ekipom „Proletera“ iz Teslića.
Derventski sastav u vođstvo je došao u ranoj fazi utakmice kada je Radešić nespretno intervenisao i pogodio vlastitu mrežu. Na odmor se otišlo s prednošću Tekstilca od 2:0, a vođstvo je povisio Karneiro udarcem s bijele tačke.
Nagoviještenu pobjedu u siguran ishod pretvorio je Teheda u 56. minuti, a gosti su počasni gol postigli u 67. minuti.
U okviru 14. prvenstvenog kola „Tekstilac“ sutra gostuje u Šipovu gdje se sastaje sa ekipom „Gorica“, a u posljednjem jesenjem kolu u Derventu stiže ekipa „Čelinca“.