Sport

Meč protiv Banjalučana novi ispit

Treće kolo Prve rukometne lige Republike Srpske donosi novi ispit za rukometaše „Dervente“ koji u subotu dočekuju „Borac“ iz Banjaluke.
Iako je riječ o mladoj ekipi, odlikuju je potencijal i talenat, što su potvrdili i protiv „Mladosti“.
– I ovu utakmicu dočekujemo sa veliki respektom ka rivalu, jer kao što smo ranije rekli, liga je dosta izjednačena. Mi i u ovaj susret ulazimo sa rovitim Zemunovićem sa kojim smo i rizikiovali protiv „Sloge“, a još čekamo i povratak Blagojevića na parket. Sigurno je da do dobre igre možemo doći uz podršku naše publike, koje nam daje vjetar u leđa – kažu iz derventskog kluba.
Susret protiv ORK „Borac“ zakazan je za subotu u 19 časova u Sportskom centru.

Related posts

Košarkaši obezbijedili
četvrtfinale Kupa RS

Derventski List

Na zasluženom odmoru

Derventski List

Teodora Milojević seniorska
prvakinja Republike Srpske

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još