Друштво

ДЕТЛОВЧАНИ УРЕДИЛИ ПРОСТОР ОКО ВОДОВОДА

Мјештани Горњег Детлака организовали су протекле недјеље акцију уређења простора око сеоског водовода. Вриједни Детловчани косили су траву, крчили растиње и тако олакшали прилаз, али и уљепшали читав простор око објекта.

Акцији су се одазвала четворица мјештана и то Саво Вајић, Жељко Малетић, Горан Субић и Владо Јовичић. Вајић је истакао да се ради о само једној акцији у низу, те да ће у наредном периоду бити још сличних активности у овом селу.

Related posts

Дио „шакалијаде“ било
више од 900 ловаца

Derventski List

Дан отворених врата помоћ у избору будућег занимања

Derventski List

УЧЕНИЦИ ИЗ „ТЕСЛЕ“ У КВИЗУ „НАУЧИ СЕ ЧОВЈЕЧЕ“ (ФОТО)

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još