Друштво

Због смрти двије суграђанке
отказано осмомартовско дружење

Удружење жена „Дервента“, послије консултација са градоначелником Милорадом Симићем, због смрти двије суграђанке отказало је за вечерас најављено традиционално дружење поводом Међународног дана жена.

– Дружење отказујемо након што су преминуле наше двије млађе суграђанке. Хвала за разумијевање – саопштили су из Удружења жена.

Related posts

КВАЛИТЕТНЕ САДНИЦЕ ДАЈУ СОЧНО ПОВРЋЕ

admin

Дервента ће бити одличан домаћин „Ритму Европе“

Derventski List

Листа приоритета, па рјешавање
проблема у мјесним заједницама

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još