Друштво

Подржимо рад јавних
кухиња на Косову

Епархија зворничко – тузланска покренула је хуманитарну акцију „Хљеб за Косово и Метохију“ којом се настоји помоћи рад јавних кухиња у јужној српској покрајини.

– Помоћ може бити у виду новчаних прилога, брашна и некварљивих прехрамбених намирница. У плану је да први контингент помоћи из Дервенте пошаљемо до краја јануара. Упутићемо и допис нашим привредницима и јавним установама да подрже ову акцију у складу са својим могућностима – казали су из Добротворне организације епархије зворничко – тузланске „Тројеручица“.

Новчане прилоге могуће је уплатити на жиро – рачун  „Тројеручице“ 567-343-27000105-26 у „Атос банци“ и на девизни рачун  567-343-00001646-15 у истој банци.

Додатне информације о овој акцији могу се добити позивом на број телефона 065/882- 265.   

Related posts

Регресирани дизел одобрен за још 13 корисника

admin

ПОЕЗИЈА ЧИНИ ЖЕНЕ ВЈЕЧНИМА

admin

Болест довела до
тешког живота

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još