РС-РЕГИЈА

ПОЧИЊЕ „БАЊАЛУЧКИ ОКТОБАРФЕСТ“

Први „Бањалучки октобарфест“ почиње данас на тврђави Кастел, а организатори су најавили да ће то бити фестивал пива, хране и добре забаве.

Манифестација ће бити одржана на 1.500 метара квадратних наткривеног простора, а посјетиоци ће моћи да пробају десет врста пива, кобасице, переце и познати домаћи специјалитет – бањалучки ћевап. Фестивал траје до недјеље, 29. септембра.

Из Центра за маркетиншки развој, који је организатор манифестације, саопштено је да ће у петак и суботу фестивал трајати од 18 до два часа, а улазница кошта пет марака.

Програм у недјељу почиње у 12 и трајаће до 18 часова, а улаз је бесплатан.

Дамир Ковачевић из Центра за маркетиншки развој каже да је припремљн богат забавни програм.

– Вечерас наступа група „Гарави сокак“, а предгрупа ће им бити бањалучка „Лира“. Сутра увече наступиће бенд „Аеродром“, док ће прије њих наступити домаћи бенд „Ултразвук“. Посјетиоце очекују и наградне игре – истакао је Ковачевић.

Град Бањалука је подржао организацију „Бањалучког октобарфеста“ и уврстио га у календар градских туристичких манифестација за ову годину како би обогатили туристичку понуду.

http://www.nezavisne.com

Related posts

Јавни позив за исплату накнаде за родитеље отворен до краја године

admin

Незапосленим мајкама 750 КМ све док је једно од дјеце малољетно

admin

Усаглашене процедуре за бесплатан пренатални тест

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još