ИЗДВОЈЕНОНовости

Ранг – листа стипендиста, потписивање уговора 5. марта

На основу члана 82. став 3. Закона о локалној самоуправи („ Службени гласник Републике Српске“, број 97/16, 36/19 и 61/21), члана 89. став 3. Статута Града Дервента („Службени гласник Града Дервента“, број 6/21 и 20/21) и члана 9. став 3. Правилника о начину и критеријумима стипендирања редовних студената и надарених ученика средњих школа („Службени гласник општине Дервента“, број 11/19), Градоначелник Града д о н о с и

О Д Л У К У
о додјели стипендија

I

Додјељују се стипендије редовним студентима и надареним ученицима средњих школа у 2022. години, а према приједлогу Комисије за утврђивање приједлога стипендирања редовних студената и надарених ученика у школској 2021/2022. години и то:

 

Р.б Презиме (име родитеља) и име Година Факултет/школа
1. Милишић (Милорад) Јована II Факултет техничких наука- Нови Сад
2. Пијетловић (Дејан) Вук апсолв. Академија умјетности  – Бања Лука
3. Василић (Драгољуб) Наташа III Медицински  факултет – Бања Лука
4. Бећаревић (Жељко) Тамара IV Економски факултет – Бања Лука
5. Ковачевић (Мићо) Дејан III Богословски факултет – Београд
6. Косановић ( Симеон) Слађана III Филозофски факултет – Бања Лука
7. Еминовић ( Емир) Дино II Економски факултет – Сарајево
8. Кулага (Рајко) Никола апсолв. Богословски факултет – Београд
9. Аничић (Милорад) Игор II Правни факултет – Бања Лука
10. Кљајић (Драгољуб) Борис II Богословски факултет – Београд
11. Ђујић (Миленко) Ведрана I Висока пословна школа струковних студија – Нови Сад
12. Богдан (Зоран) Вељко I Висока техничка школа струковних студија- Суботица
13. Бојанић (Милорад) Бојана I Висока пословна школа струковних студија-Нови Сад
14. Божић (Зоран) Габријела I Медицински факултет – Бања Лука
15. Мартић (Љубиша) Тамара I Висока пословна школа струковних студија – Нови Сад
16. Наградић (Јово) Викторија I Филозофски факултет – Источно Сарајево
17. Јелић (Нада) Александра I Правни факултет – Бања Лука
18. Ђурђевић (Данијел) Јована I Архитектонско грађевинско геодетски факултет-Б.Лука
19. Кнежевић (Недељко) Стефан I Православно-богословски факултет – Београд
20. Карановић (Предраг) Марија I Академија умјетности – Бања Лука
21. Маркуљевић (Ђурађ) Јована I Природно математички факултет – Бања Лука
22. Мрђа (Жарко) Милица I Архитектонско грађевинско геодетски факултет-Б.Лука
23. Јоргић (Лука) Јована I Филолошки факултет – Бања Лука
24. Радановић (Никола) Кристина I Факултет безбједносних наука  -Бања Лука
25. Сантрач (Миленко) Данијела I Факултет безбједносних наука  -Бања Лука
26. Евђенић (Слободан) Сузана I Правни факултет – Бања Лука
27. Холовка (Владимир) Јелена I Факултет безбједносних наука  -Бања Лука
28. Ђурђевић (Данијел) Ивана I Архитектонско грађевинско геодетски факултет-Б.Лука
29. Радановић (Жељко) Дејан I Факултет безбједносних наука  -Бања Лука
30. Симић (Милан) Дуња I Медицински факултет – Нови Сад
31. Радошевић (Душко) Драган I Архитектонско грађевинско геодетски факултет-Б.Лука
32. Пашалић (Раденко) Тијана I Факултет политичких наука – Бања Лука
33. Раилић (Зоран) Борис I Архитектонско грађевинско геодетски факултет-Б.Лука
34. Милишић (Милорад) Бојана I Филозофски факултет – Нови Сад
35. Ристић (Љубиша) Јована I Филозофски факултет – Нови Сад
36. Михић (Борислав) Кристина I Природно математички факултет – Нови Сад
37. Радоја (Илија) Милица I Факултет физичког васпитања и спорта – Бања Лука
38. Тешендић (Милорад) Тина I Електротехнички  факултет – Бања Лука
39. Китоњић (Далибор) Дејан I Технолошки факултет – Бања Лука
40. Божић (Милан) Милена I Филолошки факултет – Бања Лука
41. Митровић (Рајко) Јелена I Медицински факултет – Нови Сад
42. Думоњић (Младен) Сандра I Саобраћајни факултет – Београд
43. Ђекић (Славиша) Тијана I Филозофски факултет – Бања Лука
44. Грбић (Дејан) Јелена I Филозофски факултет – Бања Лука
45. Ђекић (Далибор) Анђела I Висока техничка школа струковних студија- Нови Сад
46. Ковачевић (Драган) Саша I Правни факултет – Нови Сад
47. Стојановић (Здравко) Марко I Факултет техничких наука – Нови Сад
48. Гарић (Александар) Ђорђе I Електротехнички факултет – Београд
49. Гозденовић (Зоран) Борис I Факултет техничких наука – Нови Сад
50. Бјелошевић (Далибор) Андреј I Факултет техничких наука – Нови Сад
51. Шормаз (Синиша) Катарина I Правни факултет – Београд
52. Катанић (Славко) Биљана I Факултет техничких наука – Нови Сад
53. Асентић (Борис) Габријела I Факултет политичких наука – Бања Лука
54. Ђекић (Бранимир) Михајло I Факултет техничких наука – Нови Сад
55. Ратковац (Ненад) Никола I Факултет техничких наука – Нови Сад
56. Томић (Драган) Александар I Факултет техничких наука – Нови Сад
57. Пијетловић (Денис) Филип I Факултет техничких наука – Нови Сад
58. Сибинчић (Далибор) Марија I Фармацеутски факултет – Београд
59. Мишић (Новислав) Драган I Факултет техничких наука – Нови Сад
60. Кричковић (Милован) Милан I Економски факултет – Бања Лука
61. Мартић (Предраг) Наташа I Факултет техничких наука – Нови Сад
62. Сарић (Слађан) Угљеша I Електротехнички факултет – Бања Лука
63. Гојковић (Славен) Катарина I Медицински факултет – Бања Лука
64. Ненић (Мирко) Виктор I Економски факултет – Бања Лука
65. Теофиловић (Славен) Уна III ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента
66. Чолић (Љубиша) Николина IV ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента
67. Миоданић (Љупка) Борис II ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента
68. Зарић (Драган) Маријана IV ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента
69. Врањеш (Драган) Вук III ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента
70. Тешендић (Зоран) Сузана IV ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента
71. Биљановић (Дејан) Жељана IV ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента
72. Лазић (Дражен) Марко IV ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента
73. Лукић (Радислав) Игор IV ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента
74. Мартић (Предраг) Марина III ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента
75. Миланковић (Горан) Давид II ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента
76. Радан ( Зоран) Теодора II ЈУ СШЦ „Михајло Пупин“ Дрвента
77. Пријевић (Милорад) Сузана III ЈУ Стручна и техничка школа Дервента
78. Илић (Горан) Андреа IV ЈУ Стручна и техничка школа Дервента
79. Новић (Ново) Ивана II ЈУ Стручна и техничка школа Дервента
80. Краљ (Далибор) Доротеа IV ЈУ Стручна и техничка школа Дервента
81. Радановић (Видомир) Александар III ЈУ Стручна и техничка школа Дервента
82. Митровић (Слободан) Данијела II ЈУ Стручна и техничка школа Дервента
83. Асентић (Борис) Андреј II ЈУ „Медицинска школа“ Добој
84. Влајић (Предраг) Марија IV ЈУ „Медицинска школа“ Добој

 

ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ И УЧЕНИКЕ СРЕДЊИХ ШКОЛА

ОБАВЈЕШТАВАМО СТУДЕНТЕ И УЧЕНИКЕ СРЕДЊИХ ШКОЛА, КОЈИМА ЈЕ, ПО ЗАВРШЕНОМ КОНКУРСУ И ДОНЕСЕНЕ ОДЛУКЕ О СТИПЕНДИРАЊУ ЗА 2022. годину, ОДОБРЕНА СТИПЕНДИЈА ГРАДА ДЕРВЕНТА, ДА ЋЕ СЕ ПОТПИСИВАЊЕ УГОВОРА, СА ГРАДОНАЧЕЛНИКОМ, ОБАВИТИ У СУБОТУ 05.03.2022. године, СА ПОЧЕТКОМ У 10 часова, У ПРОСТОРИЈАМА ЈУ „ЦЕНТАР ЗА КУЛТУРУ“.

ДОЛАЗАК ЈЕ ОБАВЕЗАН!!!

БЕЗ ПОТПИСАНОГ УГОВОРА, СТИПЕНДИЈЕ СЕ НЕЋЕ ИСПЛАЋИВАТИ.

Related posts

Градина и Модран и сутра без струје

admin

ВЕСЕЛО НА ТРГУ УЗ МУЗИКУ, ВИНО И ВАТРОМЕТ

admin

ГРАД ДОБИЈА ПРАЗНИЧНИ СЈАЈ

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još